RoxTone – GPTC100L1.5 – Jk 3.5mm to 2Jk Gold 1.5M
AED81 Original price was: AED81.AED79Current price is: AED79.
mini jack to 2 jacks 6.3, the central conductor 2 x 0.22 mm Ready audio cable.
100% Original RoxTone Product
Out of stock
Compare
10
People watching this product now!
SKU:
GPTC100L
Category: Cables
Description
Screen: Copper spiral wrap .
Operating temperature: min-max 20 ° C to + 70 C .
Sheath Material: PVC
Connectors: Jack 1×3.5 RMJ3P-BG (stereo) – 2xJack 6.3 (RJ2P-BG)
Length: 1.5 m
Also see RoxTone for more relatable products at amazing rate of value.
Additional information
| Brand | RoxTone |
|---|
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
Rated 2 out of 5
Rated 1 out of 5
Be the first to review “RoxTone – GPTC100L1.5 – Jk 3.5mm to 2Jk Gold 1.5M” Cancel reply
About brand
Shipping & Delivery
Connect with us via What's app !
Related products
Cordial CCM 10 FM
Rated 0 out of 5
In stock
| Brand | Cordial |
|---|
Cordial CLS 240 Loudspeaker Cable 4 mm² highflex
Out of stock
| Brand | Cordial |
Cordial CCM 0,5 FM
In stock
RCF CBL lks 19 sub fanout cable
SKU:
CBL LKS 19 SUB FANOUT
| Brand | RCF |
RCF ETHERCON CABLE 3 M
| Brand | RCF |
RCF CBL ethercon 0.7M
CBL ETHERCON 0.7M
CLS 215 Loudspeaker Cable 1.5 mm² highflex
CLS 225 FRNC Loudspeaker Cable 2.5 mm²