RoxTone – GPTC110L15 – JK 3.5mm 1.5M
AED81 Original price was: AED81.AED79Current price is: AED79.
High performance premade audio connection cable with ROXTONE connectors: RMJ3P-BG
100% Original RoxTone Product
Compare
10
People watching this product now!
SKU:
GPTC110L15
Category: Cables
Description
Shop with us at Sound Town Electronics.
Also see RoxTone for more relatable products at most effective price.
Additional information
| Brand | RoxTone |
|---|
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
Rated 2 out of 5
Rated 1 out of 5
Be the first to review “RoxTone – GPTC110L15 – JK 3.5mm 1.5M” Cancel reply
About brand
Shipping & Delivery
Connect with us via What's app !
Related products
Cordial CFM 6,0 VV
Rated 0 out of 5
Available on backorder
| Brand | Cordial |
|---|
Cordial CLS 240 Loudspeaker Cable 4 mm² highflex
Out of stock
| Brand | Cordial |
RODE – MiCon Cable (1.2m)
In stock
| Brand | Rode |
RCF CBL powercon link 0.7 m
In stock
SKU:
CBL POWERCON LINK 0.7M
| Brand | RCF |
RCF CBL ethercon to XLR F 0.2M
CBL ETHERCON TO XLR F 0.2M
| Brand | RCF |
RCF CBL ethercon 1.5M
CBL ETHERCON 1.5M
Cordial CSP 1 Cables
Out of stock
CLS 215 Loudspeaker Cable 1.5 mm² highflex